Exchange Server 2010

Microsoft ürünleri ve teknolojileri konusunda uzun yıllardır çalışmalar yapan ve bu konular üzerine yüzlerce makalesi bulunan yazar, ilk kitabı olan Exchange Server 2010′da, mesleki deneyimlerinden edindiği tecrübeyi, bilgi birikimini ve sorun çözme tekniklerini bu kitapta paylaşıyor.

Yazar, Exchange Server 2010′u satışa sunulduğu günden itibaren yakın takibe alarak üzerinde çalışmalar ve projeler gerçekleştirmiş ve ürünün tüm aşamalarını tecrübe ederek deneyimlemiştir. Bu bilgi ve deneyimler ışığıda hazırlanan kitap, Exchange Server 2010′un tüm rol ve özelliklerini basit, sade ve anlaşılır bir dille okuyucularına aktarıyor. Kitap içerisinde sıfırdan bir Exchange organizasyonu kurulmasından, Office 365 (Bulut) ile birlikte çalışabilecek seviyeye getirmesine kadar gerekli olan tüm adımları bulabilirsiniz.

Kitap, Exchange Server 2010 ile yeni tanışanlara olduğu kadar, programı ileri düzeyde kullanmak isteyenlere de hitap etmektedir.

Konu Başlıkları
Exchange Server 2010 Service Pack 1 ve Service Pack 2 Özellikleri
Office 365
Exchange Server 2010 Yüksek Erişilebilirlik Seçenekleri
Outlook Anywhere
RBAC
Powershell
Sıfırdan Yapılandırma, Demo ve Konu Örnekleri
Özel Ek: Microsoft IT – Exchange Altyapısı

Exchange Server 2010 Kitap

Exchange Server için Blackberry Enterprise Server (5.0.3)

Bu ücretsiz e-kitap Serkan BARK tarafından hazırlanmıştır. Kitabı hazırlamamda ki amaç Blackberry ile ilgili Türkçe kaynak sıkıntısını bir nebze olsa azaltmaktır.

Okuduğunuz e-kitap’ı ücretsiz olarak dağıttığım, ve ticari bir kâr amacım olmadığı için bazı bölümlerde blackberry dökümanlarını da birebir çevirdim yada kullandım diyebilirim.
Kitabı hazırlarken beni en çok şaşırtan, Blackberry’nin böylesine iyi bir döküman kütüphanesine sahip olması idi. Hiç beklemiyordum açıkcası. Site’leri çok başarılı, Lab’ları çok eğitici, KB leri yeterince açıklayıcı ve Forumları gerçekten aktif ve sorularınızı yanıtlamak için yardımcı oluyorlar.

Kendimi BB konusunda geliştirdiktçe ve sizlerden geri bildirim aldıkça ve tabii ki zamanım oldukça dökümanı güncelleyip, www.serkanbark.com/bes.pdf adresine ekleyeceğim. Arada bir siteyi ziyaret edip, yeni versiyonların olup-olmadığını kontrol ederseniz iyi olur :)

Serkan Bark - BES Express Kitap

travesti, ankaratravesti, ankara travestileri, istanbul travestileri, eskiehir travestileri, kayseri travestileri, izmir travestiler, gaziantep travestileri, travesti escort, travesti siteleri takipi kazan sex hikayeleri premium account